Marzec 2012

Studenci KWSPZ w SPA – diagnostyka w praktyce

Po raz kolejny Studenci Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w dniach od 8-11 marca 2012 roku, kierunków: Kosmetologia i Fizjoterapia  mieli okazję towarzyszyć gościom Hotelu Dosłońce Conference & SPA – nieopodal Racławic.

Dzięki  gościnności Kierownictwa Hotelu Dosłońce studenci KWSPZ mogli zdobyć kolejne doświadczenia w ich przyszłym zawodzie oraz zaprezentować zdobytą dotychczas szeroką wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną. W hotelu zorganizowane zostały stanowiska, przy których studenci udzielali porad między innymi w zakresie kosmetologii – badanie skóry z użyciem analizera Nati, jest to wysoce profesjonalny sprzęt pozwalający na dogłębną analizę skóry człowieka. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii cyfrowej wykorzystywanej w układzie kamery o jakości HD, badanie takie pozwoliło na szybką analizę, a co za tym idzie odpowiednią diagnozę i dobór optymalnych kosmetyków bądź zabiegów z oferty Słonecznego SPA Janssen, mających na celu poprawę jakości skóry Klienta. Badania wykonywały Paulina Maciaś oraz Milena Wójcicka (studentki II roku Kosmetologii).

Wspaniała atmosfera oraz życzliwe przyjęcie studentów KWSPZ w Hotelu Dosłońce będzie niezapomnianym przeżyciem, czego dowodem jest wypowiedź jednej ze studentek uczestniczącej w praktykach: „To było wspaniałe doświadczenie. Praca z ludźmi wymaga wiele cierpliwości i umiejętności nawiązania kontaktu z klientem. Cieszę się, że miałam okazję odbyć tego typu praktyki”.

  • Studenci KWSPZ w SPA – diagnostyka w praktyce
  • Studenci KWSPZ w SPA – diagnostyka w praktyce