Kwiecień 2012

Kongres LNE&spa PANEL EKSPERCKI "Diagnostyka holistyczna i analiza skóry w gabinecie kosmetycznym"

Zapraszamy na Kongres LNE&spa, który odbędzie się w dniach 12-13 maja 2012 w Nowohuckim Centrum Kultury przy alei Jana Pawła II 232 w Krakowie.

Wśród gorących tematów 25- go Kongresu będzie m.in.: Diagnostyka holistyczna i analiza skóry w gabinecie kosmetycznym - PANEL EKSPERCKI 13.05.2012 (niedziela) godz. 11-12.20.

"W gabinecie kosmetycznym mamy zwykle przynajmniej kilkudziesięciominutowy, bezpośredni kontakt z klientem. To cenny czas, podczas którego doświadczona kosmetyczka czy kosmetolog mają możliwość jako pierwsi zwrócić uwagę na niepokojące symptomy dotyczące nie tylko stanu skóry, ale i ogólnego zdrowia oraz kondycji klienta. Co jest najważniejszego w holistycznej diagnozie? Co nam daje profesjonalna analiza skóry? Jak radzić sobie z problemami nie tylko estetycznymi? Dużą dawką nowocześnie ujętej wiedzy podzielą się wybitni eksperci: dr Artur Markowski, dr Danuta Nowicka, Hanna Dolecka." (z: informator kongresowy LNE&spa)
Firma Beauty of Science jest wystawcą na kongresie LNE&spa. Na naszym stoisku umiejscowionym zaraz obok wejścia głównego będzie można wykonać analizę i diagnoze skóry jak również poznać program Diagnostyka kosmetologiczna, jaki firma prowadzi wraz z czasopismem LNE&spa i współpracą z dr Danutą Nowicka i portalem e-kosmetyczki.

 

  • Diagnostyka kosmetologiczna
  • Kongres LNE&spa