Beauty of Science jest obecne na wrocławskim rynku od 2010 roku. Zajmujemy się głównie produkcją urządzeń do analizy i diagnostyki skóry oraz karboksyterapii.
Dlaczego Beauty of Science? Do naszych zadań należy nie tylko produkcja, lecz także projektowanie urządzeń zabiegowych oraz wspomagających promowanie własnych usług i produktów kosmetycznych. Nasz zespół składa się z doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów zarówno z branży medycznej, jak i kosmetycznej. W gronie naszych pracowników nie brakuje doskonałych programistów czy inżynierów. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować najważniejszy cel, tj. dostarczać naszym Klientom efektywne i bezpieczne rozwiązania. Podczas produkcji naszych urządzeń stawiamy na innowacyjne metody, pozwalające uzyskać najlepsze efekty. Ponadto prowadzimy własne badania, które potwierdzają ich wysoką skuteczność.
Dlaczego to robimy? Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom technologicznym branży medycznej oraz kosmetycznej. Chcemy również w jak największym stopniu sprostać oczekiwaniom i wymaganiom naszych Klientów z branży beauty.

Pomysłodawca analizera skóry Nati, Prezes firmy Beauty of Science. W branży kosmetycznej od 15 lat.

Współtwórca analizera skóry Nati i CARBOregen Product Manager Beauty of Science.



Jak już wspomnieliśmy, prowadzimy badania, do wykonywania których powołaliśmy specjalny zespół pracowników. Od samego początku istnienia Beauty of Science nasi badacze tworzą dział badawczo-rozwojowy, którego głównym zadaniem jest dbanie o rozwój i stałe doskonalenie oferowanych urządzeń diagnostycznych.
W zespole badawczym znajdują się wyspecjalizowani i wykwalifikowani lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy, a także programiści, którzy skrupulatnie przeprowadzają badania, a następnie opracowują ich wyniki. Obecnie zespół naszych badaczy pracuje nad udoskonaleniem zrealizowanych już projektów, ale też nad stworzeniem nowych rozwiązań, które zmienią oblicze branży kosmetycznej i medycznej.
Warto dodać, że dział prowadzi badania wśród ludzi w różnym wieku. Nie tylko dbamy o udoskonalanie naszych produktów, lecz także sprawdzamy wpływ naszych urządzeń na skórę pod kątem rozmaitych czynników – bierzemy pod uwagę np. styl życia, badanie poziomu sebum, nawyki pielęgnacyjne i ich skutki czy poziom złuszczania bądź nawilżenia.

Diagnosta obrazowy, technik trychologii analitycznej, asystent medyczny chirurgii odtwórczej włosów, wykładowca Trichology Clinical Education, Collegium Cosmeticum, prezes ISAT Międzynarodowego Stowarzyszenia Trichologii Estetycznej

Lekarz medycyny estetycznej, Lekarz rehabilitacji medycznej

Adiunt dydaktyczny Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu, wykładowca na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, kierunku Kosmetologia. Prowadzi własny gabinet dermatologii estetycznej. Autorka podręczników dla studentów kierunku kosmetologia: „Dermatologia dla studentów kosmetologii” (wyd. Górnicki 2007) oraz „Choroby łojotokowe skóry. Procedury zabiegów kosmetycznych” (wyd. KosMeD 2011), Dermatologia. Ilustrowany podręcznik dla kosmetologów” (wyd. KosMeD 2014).

Chirurg dziecięcy www.drkonieczny.pl, właściciel Centrum Medycyny Estetycznej w Świebodzicach www.cme.zdrowo.pl, doświadczenie zawodowe od 1995 roku. Od 2005 doświadczenie w chirurgii estetycznej i medycynie estetycznej.