Beauty of Science

Firma Beauty of Science powstała w 2010 roku we Wrocławiu. Zajmujemy się produkcją urządzeń do analizy i diagnostyki skóry oraz karboksyterapii.

Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy analizer oparty na systemie optycznym i fizycznym. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści związani z branżą medyczną i kosmetyczną. Nad technicznymi aspektami czuwają doskonali programiści i inżynierowie, którzy współpracują z wyższymi uczelniami technicznymi. W ciągu 5-ciu lat analizer skóry Nati został 3-krotnie udoskonalony. Posiada nowoczesny wielosoczewkowy system optyczny w celu precyzyjnej diagnostyki. We wrześniu 2015 roku ukaże się najnowsza wersja wzbogacona o nowe parametry i nowe funkcjonalności. Jesteśmy elastyczni i każde rozwiązanie dopasowujemy do oczekiwań naszego Klienta.
 

W 2015 roku do wyprodukowaliśmy urządzenie do karboksyterapii. CARBOregen to specjalistyczne urządzenie zaprojektowane i skonstruowane przez polskich inżynierów, lekarzy i kosmetologów. Przeznaczone do zabiegów dermatologicznych i kosmetologicznych, 

Zapraszamy do współpracy zapraszamy firmy kosmetyczne, farmaceutyczne, gabinety dermatologiczne i kosmetyczne, placówki badawcze. 

ZARZĄD
Wojciech Pyzik
Prezes

Pomysłodawca analizera skóry Nati, Prezes firmy Beauty of Science. W branży kosmetycznej od 15 lat.  

Przemysław Niedbalski-Pawłowski
Product Manager

Współtwórca analizera skóry Nati i CARBOregen Product Manager Beauty of Science.

BADANIA I ROZWÓJ

Nad rozwojem i doskonaleniem urządzeń diagnostycznych czuwa dział badawczo-rozwojowy powołany przez firmę Beauty of Science od początku jej istnienia.

Dział ten składa się z lekarzy dermatologów, kosmetologów, programistów, którzy prowadzą badania oraz opracowują ich wyniki. Obecnie dział B&R pracuje nieustannie nad udoskonalaniem projektów oraz tworzeniem nowych rozwiązań dla branży kosmetycznej i medycznej.

Drugą ważną rolą działu jest prowadzenie badań w różnych przedziałach wiekowych. Badania prowadzone są pod kątem wpływu na skórę wielu czynników – począwszy od stylu życia w wielkich aglomeracjach miejskich, efektów pielęgnacyjnych, optymalizacji doboru kosmetyków, badania poziomu sebum, złuszczania, nawilżenia, nawyków pielęgnacyjnych i ich skutków.

BADANIA I ROZWÓJ
Dr n. med. Danuta Nowicka
specjalista dermatolog

Adiunt dydaktyczny Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu, wykładowca na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, kierunku Kosmetologia. Prowadzi własny gabinet dermatologii estetycznej. Autorka podręczników dla studentów kierunku kosmetologia: „Dermatologia dla studentów kosmetologii” (wyd. Górnicki 2007) oraz „Choroby łojotokowe skóry. Procedury zabiegów kosmetycznych” (wyd. KosMeD 2011), Dermatologia. Ilustrowany podręcznik dla kosmetologów” (wyd. KosMeD 2014). 

Anna Marcjasz
Specjalista wdrożeniowiec

Kosmetolog z 20-letnim doświadczeniem. Od wielu lat obecna w branży kosmetycznej, jako szkoleniowiec i wykładowca.  Wdrożeniowiec produktów z dziedziny kosmetologii, mikropigmentacji, podologii i stylizacji paznokci. Autorka wielu publikacji w prasie branżowej.

dr Arkadiusz Konieczny
Współtwórca analizera skóry Nati

Współtwórca analizera skóry Nati, właściciel Centrum Medycyny Estetycznej w Świebodzicach, www.cme.zdrowo.pl.

Ewa Pyzik
Menedżer eksportu

Eksport Manager marki Beauty of Science. Od 15 lat związana z branżą kosmetyczną.